Opinie

Marzena F
Marzena F
2024-04-25
Damian pomógł mi stanąć na nogi w bardzo trudnym momencie mojego życia. Polecam z całego serca!
Natalia
Natalia
2024-04-20
W ubiegłym tygodniu uczestniczyłam w dwóch sesjach hipnoterapii z Panem Damianem, skupiających się na przepracowaniu traum z dzieciństwa.Doświadczyłam znaczącej zmiany w swoim życiu. Pan Damian to osoba niezwykle ciepła i serdeczna. Polecam
Filip Sz
Filip Sz
2024-04-12
Do Pana Damiana trafiłem z problemami po toksycznym związku. Hipnoza oczyściła mnie z negatywnych emocji i odcięła mentalnie od przeszłości i znów zacząłem być szczęśliwy. Polecam z całego serca.
Magdalena Augustynek
Magdalena Augustynek
2024-04-07
Gorąco polecam Pana Damiana, jest osobą ciepłą i empatyczną, Rewelacyjny w tym co robi, już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty
Alicja Miazgowicz
Alicja Miazgowicz
2024-04-03
Miałam przyjemność korzystać z usług Pana Damiana jako mojego hipnoterapeuty. Jestem niezwykle zadowolona z efektów naszej współpracy. Sesja była przeprowadzona w profesjonalny i empatyczny sposób. Od pierwszych chwil poczułam się bezpiecznie i mu zaufałam. Zauważyłam poprawę w stanie zdrowia. Pracowaliśmy nad zatokami. Polecam usługi p. Damiana. To była dla mnie wartościowa przygoda.
Renata Respondek
Renata Respondek
2024-03-29
Polecam współpracę z Damianem. Doceniam jego profesjonalne podejście, wiedzę i zaangażowanie. A nade wszystko - podejście do człowieka, pokorę i empatię.
Barbara Danek
Barbara Danek
2024-03-21
Damian jako hipnoterapeuta, w moim przypadku, a wiem, że w twoim i twoim przypadku też tak będzie, wykazał się profesjonalnym podejściem do tematu, z którym do niego przyszłam. Był cierpliwy, wyrozumiały i mi nie odpuścił. Przeprowadził mnie przez sesję terapeutyczną do końca. Byłam zaskoczona wszystkim co zadziałało się w jego gabinecie. To jak czary, to były czary, po jego sesji wyszłam jako inna osoba. Dziś jestem szczęśliwsza i już nie pozwolę aby było inaczej, nadal jestem w kontakcie z Panem Damianem i ciszę się że jest i że w każdej chwili i sytuacji mogę na niego liczyć. Polecam Pana Damiana jako wspaniałego hipnoterapeutę……i przyjaciela.
ALEKSANDRA FARYNA
ALEKSANDRA FARYNA
2024-03-19
Szczerze polecam sesję hipnozy. Miałam obawy co do hipnoterapii, ale moje wątpliwości zostały w 100% rozwiane. Jestem bardzo zadowolona z efektów, które udało nam się wspólnie rozwiązać.
Elwart Anna
Elwart Anna
2024-03-19
Miałam ogromną przyjemność poznać Damiana na kursie hipnozy w Gdyni i z czystym sercem podzielę się opinią na temat jego osoby. Damian jest bardzo empatyczną, skromną, ciepłą osobą. Jego wiedza i doświadczenie bronią się same, nie tylko ilością zdobytych certyfikatów, ale przede wszystkim on sam jest kopalnią wiedzy. Profesjonalista w każdym calu. Człowiek godny zaufania. Polecam :)
Maciek Fedorowicz
Maciek Fedorowicz
2024-03-14
Polecam tego hipnoterapeutę! Damian jest człowiekiem, którego cechują niezwykłe ciepło i głęboka wrażliwość. Jego empatyczne podejście i rozległa wiedza sprawiają, że podczas sesji hipnozy człowiek czuje się bezpiecznie i wie, że terapeuta jest w 100% zaangażowany w rozwiązanie problemu klienta. Dziękuję raz jeszcze!