🌟 Pozwól swojej podświadomości rozpocząć ponowną ocenę zdarzeń z przeszłości, które wpływają na twoją teraźniejszość. 🌟

Wyobraź sobie małego chłopca, który patrzy na dom. Wydaje się on ogromny, a wzgórze za nim strome i nieprzystępne. Kiedy po latach wraca jako osoba dorosła do tego miejsca, okazuje się, że dom jest zupełnie zwyczajnym budynkiem, a wzgórze łagodnym wzniesieniem. Ani dom, ani wzgórze się nie zmieniły. Wszystkie te doświadczenia były absolutnie prawdziwe, a każda interpretacja właściwa. Różnią się one jednak od siebie, ponieważ zmieniła się sytuacja danej osoby. Rzeczywistość dziecka jest inna od rzeczywistości dorosłego, ale obie są równie prawdziwe.

Biorąc pod uwagę tę zasadę, pozwól swojej podświadomości na ponowną ocenę minionych zdarzeń. Mogły być one słuszne i konieczne w tamtym czasie i okolicznościach, ale teraz mogą być przestarzałe lub nieadekwatne. Dlatego warto je przeanalizować, zmodyfikować, aby mogły zostać ostatecznie zamknięte i odłożone na bok. Dzięki temu stworzysz miejsce na nowe pozytywne doświadczenia.

Podczas sesji hipnoterapeutycznych twoja podświadomość otwiera się na nową wiedzę, uruchamiając w tym celu jeszcze większe pokłady twojej kreatywności do zmian. W czasie sesji możesz pozwolić sobie na głęboki relaks i zanurzenie się w procesie transformacji. Otwierając się na nowe umiejętności i możliwości.

🌟 Zanurz się w procesie transformacji i otwórz się na nowe doświadczenia. 🌟

Zostaw komentarz